Sylwester 2018/2019 w Karpaczu

Sylwester to wyjątkowy moment w roku. Dla wielu osób to czas na refleksję, podsumowanie ostatnich 12 miesięcy oraz zaplanowanie tych dopiero nadchodzących. To idealny moment na zmiany, nowe wyzwanie czy postanowienia. Nie możemy jednak zapomnieć, że to również czas na świętowanie sukcesów i wspaniałą zabawę w gronie naszych najbliższych.

Dlatego tak wiele osób decyduje się na sylwestrowe wyjazdy. Jeżeli cały czas szukasz miejsca dla siebie na ten wyjątkowy okres w roku, na pewno powinna zainteresować Cię oferta spędzenia sylwestra w Karpaczu. O atrakcjach samego miasta i jego okolic opowiemy w dalszej części naszego artykułu, teraz jednak zaproponujemy Ci pobyt w najstarszym pensjonacie w mieście – w Leśnym Dworze.

Przygotował on dla swoich gości wyjątkową ofertę – jest to kilkudniowy pobyt, wraz z sylwestrowym balem. Całość dobywa się w terminie od 28 grudnia do 2 stycznia. Dzięki temu każdy będzie mógł nacieszyć się okolica oraz odpocząć po znakomitej, sylwestrowej zabawie.

Każdy, kto się na niego zdecyduje, będzie mógł liczyć nie tylko na wspaniały pobyt w Leśnym Dworze, ale również na niezapomniany Bal. Znakomita muzyka będzie zasługą znanego DJ, każdy będzie mógł również raczyć się wspaniały i skrzętnie dopracowanym menu, które zachwyci nie jedno podniebienie.

Nie zabranie również wspaniałych słodkości czy tak lubianej przez wielu fontanny czekolady. O północy niebo oświetlą wspaniałe sztuczne ognie, a przez całą noc goście będą mieli dostęp do trunków wysokiej klasy. Zarówno napoje alkoholowe, jak i również bezalkoholowe, będą serwowane w opcji open bar. Dodatkową atrakcją będzie loteria fantowa. Wszystko to sprawi, że rozpoczęcie nowego, 2019 roku, dla gości Leśne Dworu będzie wspaniałym przeżyciem, które zapamiętają na naprawdę długie lata!

Jak jednak wspominaliśmy, oferta zawiera nie tylko Bal, ale również kilkudniowy pobyt. W jego ramach goście mogą liczyć na 5 noclegów ze śniadaniem w formie bufetu oraz 3 obiadokolację, nie zapominając również o sylwestrowym lunchu. W Nowy Rok zaplanowane jest ognisko, do tego wszyscy goście będą mieli dostęp do infrasauny, sali kinowej, parkingu czy szybkiego i bezprzewodowego internetu. Wszystko to sprawi, że sam pobyt w Leśnym Dworze nie tylko jest po prostu niezwykle komfortowy, ale obfituje w liczne atrakcje, dzięki czemu każdy będzie mógł zarówno odpocząć, jak i aktywnie spędzić czas – wszystko zależy od preferencji gości.

Doskonałe warunki

Warto pamiętać, że Leśny Dwór oferuje swoim gościom komfortowe warunki przez cały sylwestrowy pobyt. Na miejscu znajdą oni restaurację Mamma Mia, gdzie każdy będzie mógł zjeść jedno z dań wspaniałego szefa kuchni. Do dyspozycji są oddane również 33 pokoje, w opcji Standard oraz Komfort. Nie zapominano również o pokojach rodzinnych. Znajdują się w nich niezwykle wygodne łóżka – pojedyncze lub rodzinne. W każdym z pokoi znajduje się również osobna łazienka z prysznicem, nie zapominano również o TV z dostępem do telewizji satelitarnej. Zdjęcia samego pensjonatu, jak również samych pokoi znajdują się na stronie internetowej www.lesnydwor.karpacz.pl. Warto je sprawdzić, ponieważ jest to miejsce niezwykle klimatycznie i pięknie urządzone, co podkreśla liczne grono gości, które do tej pory odwiedziło Leśny Dwór.

Karpacz pełen atrakcji

Jak już wspominaliśmy, Karpacz jest niezwykle atrakcyjnym miejscem, w którym po prostu można zarówno odpocząć, jak i spędzić kilka aktywnych dni – wszystko zależy od formy wypoczynku, którą ktoś preferuje. Jedną z największych tutejszych atrakcji są oczywiście Karkonosze, które zachwycą niejednego fana górskich wędrówek. Warto zdecydować się na zdobycie samej Śnieżki – nie dość, że sama trasa obfituje w piękne widoki, to na samym szczycie polecamy odwiedzić nieczynne już schronisko po czeskiej stronie. Jest to obecnie znakomity punkt widokowy, który polecają sobie liczni turyści.

Nie można zapomnieć również o Kotle Małego Stawu. Wiele osób twierdzi, że to najpiękniejsze miejsce w Karkonoszach. Na pewno należy ono do czołówki, każdy sam powinien sprawdzić, czy również jego wprawi w taki zachwyt.

Kolejnym miejscem, które, zdaniem wielu, w Karpaczu jest po prostu obowiązkowe do zobaczenia, jest Świątynia Wang. Została ona sprowadzona do Polski w XIX wieku przez jednego z okolicznych możnych. Pierwotnie znajdowała się ona w … Norwegii! Co ważne, liczne jej elementy są oryginalne, część natomiast to niezwykle wierne kopie oryginałów. Miejsce to robi ogromne wrażenie na turystach.

W okolicy znajduje się również wiele atrakcji dla rodzin z dziećmi, jedną z nich jest, chociażby, Park Wodny Tropikana czy interaktywna wystawa klocków Lego. Jeżeli chcecie nacieszyć się nimi wraz ze swoimi bliskimi, zachęcamy do skorzystania z karty zniżkowej, która znajduje się do dyspozycji gości Leśnego Dworu. Zniżki, które ona umożliwia, sięgają nawet 50%!

Jeżeli chcecie wiedzieć więcej o lokalnych atrakcjach, samym pensjonacie czy jego sylwestrowej ofercie, zapraszamy na stronę internetową www.lesnydwor.karpacz.pl. Gwarantujemy, że Sylwester w Karpaczu będzie po prostu znakomitą decyzją a wspaniała zabawa sylwestrowa potrwa do białego rana!