Sylwester 2014 w Karpaczu

Sylwester w górach to prawdziwa gratka dla miłośników spędzania czasu na świeżym powietrzu i pięknych krajobrazów górskich. Mamy do wyboru wiele destynacji, wiele pięknych ośrodków narciarskich oraz miast położonych w niesamowitej scenerii. Jednym z tych miejsc jest Karpacz w Karkonoszach, w województwie dolnośląskim. Krajobrazy zapierają dech w piersiach, a stoki narciarskie i inne atrakcje przygotowane przez przeróżne prywatne ośrodki jak i samo miasto to przepis na udany sylwester. Powspominajmy, jak to było na Sylwestrze 2014.

Sylwester w górach to niesamowite przeżycie!

Apartamenty na sylwestra w górach to najdroższy wydatek, na który musieli się przygotować turyści wybierający się do Karpacza. Ceny noclegów wahały się od 50 złotych do 2,5 tysiąca! W zależności od pojemności portfela, miasto jak i mieszkańcy przygotowali różnorakie oferty. Jednak to nie apartamenty były najważniejsze, a sama okolica. Widok na piękne góry z czterech stron świata, a od południa spogląda najwyższy szczyt w Sudetach – Śnieżka.

Gościniec „Leśny Dwór” organizuje rok rocznie wyśmienitą zabawę sylwestrową ze specjalnymi pakietami dla gości. Przykładowo pakiet 4-dniowy zawiera: 3 noclegi, dwa śniadania, obiadokolację, świąteczną obiadokolację, lunch, ognisko, które jest organizowane przez „Leśny Dwór” oraz Bal sylwestrowy.

Bal sylwestrowy czy sylwester na stoku?

Bale sylwestrowe to idealna opcja dla par chcących pięknie wyglądać i tańczyć przy wyśmienitej muzyce. Sylwester na stoku to zaś opcja dla miłośników pięknych krajobrazów, grzańca i nart. Oświetlony stok daje możliwość całonocnego zjeżdżania, a karczmy nieopodal czekają na zmęczonych narciarzy z ciepłym napitkiem.

Sylwester w górach to nie jest tania sprawa, jednak każdy powinien choć raz tego zasmakować. Karpacz to bardzo urokliwe miasteczko z wieloma atrakcjami nie tylko dla rodzin z dziećmi, ale również dla młodzieży i osób, które pragną się wyszaleć. Serdecznie zapraszamy na kolejnego sylwestra w górach!